Archives

Skořicové mýdlo


Skořicové mýdlo pokožku krásně prohřeje, provoní a jemně vyčistí. Díky obsahu avokádového oleje je vhodné pro suchou pokožku. Mýdlo je příjemné i na mytí obličeje.

Číst více »

Pomerančové mýdlo


Pomerančové mýdlo obsahuje velmi jemný přírodní červený jíl, který jemně čistí pokožku. Dále obsahuje citrónový prášek, který vytváří lehký peelingový efekt. Díky přírodnímu esenciálnímu pomerančovému oleji mýdlo svěže voní.

Číst více »

Mýdlenka


Olejovaná masivní dřevěná mýdlenka z třešňového dřeva. Olejovaná balzámem z lněné fermeže, světlicového a pomerančového oleje. Rozměry 100 mm x 90 mm x 18 mm.   Mýdlenka slouží k okapání mýdla a jeho vyschnutí. Mýdlo se nerozmočí a vydrží déle…   Chcete také svou mýdlenku? Dejte nám o tom vědět. Kontakty jsou zde.        

Číst více »

Obal na mobil Lenovo A6000


Ochranný obal na mobilní telefon Lenovo A6000 z jasanového dřeva s povrchovou úpravou olejováním. Vnější rozměry 142 mm x 76 mm x 16 mm. Váha 69 g.   Praktická věcička, která (snad) spolehlivě ochrání telefon i před nepřízní osudu (čti před pádem i rozvernými dítky:)  

Číst více »

Levandulové mýdlo


Levandulové mýdlo s bambuckým máslem a mandlovým olejem. Je vyrobeno z levandulového výluhu a obsahuje velmi jemný levandulový prášek (rozemleté sušené květy). Bambucké máslo má vysoce hydratační účinek a mandlový olej je zklidňující a vhodný pro suchou pokožku.   A báječně voní:)

Číst více »